лечение зрения детская офтальмология запорожье

Діагностика зору

«Qui bene diagnostit — bene curat! Хто добре діагностує, той добре лікує!» 
Вірно вставлений діагноз порушення зору – це запорука успіху в лікуванні очей. 
У офтальмологічному центрі “ProЗір” сучасне діагностичне устаткування, яке дозволять проводити виключно точні виміри для постановки правильного діагнозу.

Запишіться на прийом

Залиште Ваш номер телефону, і ми до Вас зателефонуємо

лечение зрения клиника запорожье

Діагностика очей - це просто і безболісно. Це краще, що ви можете зробити для здоров'я своїх очей.

 

  • Після обстеження якості зору в нашому центрі ви завжди будете спокійні про здоров'я ваших очей!
  • Якщо будуть виявлені хвороби очей або їх передумови, ми запропонуємо найоптимальніший для вас метод усунення порушення зору. Наша мета в цьому - максимальна гострота зору, збереження зорового комфорту і якості життя наших пацієнтів.

 

 

Вам віддадуть усі дані про ваш зір і про стан ваших очей.

Лікарями нашого центру також буде надана повна розшифровка значень всіх даних з вашого дослідження.

Якщо ж у продовж діагностики очей критичних відхилень не виявиться – ми будемо раді провести для вас безкоштовну консультацію про те, як зберегти зір хорошим, виходячи з даних саме вашого догляду очей. Вам буде надано вичерпну консультацію і  відповідь на усі запитання відносно профиілактики очних захворювань.

Таким чином, вы одночасно отримаєте і результатм обстеження очей, і повноцінну консультацію. Регулярно проводитьи діагностику в офтальмологічному центрі “ProЗір” вигідно. Вы самі за нашою допомогою будете контролювати стан ваших очей, ясно будете розуміти, який зір в якому віці можна вважати добрим; на що треба звертати увагу при появі відхилень. 

У стандартний пакет обстеження, що забезпечує повну діагностику зору входить:

 

Перевірка гостроти зору різними тестами
Для визначення гостроти зору ми робимо тести з використанням автоматичного проектора знаків – це дає можливість швидко підбирати необхідні програми та тести, які є набагато обширнішими, ніж проста таблиця визначення гостроти зору «ШБ»
Вимір внутрішньоочного тиску
Існує 2 різних підхода у вимірі внутрішньоочного тиску – безконтактний метод за допомогою сучасного пневмотонометра (Shin-nippon Nct-200) а також контактного методу, який застосовується зараз лише в особливих випадках.
Визначення значення рефракції ока
Застосовується безконтактний метод дослідження за допомогою автокераторефрактометра Shin-nippon Accuref – K 900. Він дозволяє в лічені секунди отримати точні результати рефракції і кератометрії для діагностики наявності або виключення короткозорості (міопії), далекозорості (гиперметропії) і астигматизму. 
Визначення полів зору
У нашому центрі використовується ультрасучасний періметр Octopus 900, що дозволяє в дуже короткий проміжок часу ретельно досліджувати функціональну здатність сітківки ока людини.
Тест на колірне сприйняття зору (тест на Дальтонізм)
Всі порушення сприйняття кольору носять загальну назву Дальтонізм, за іменем автора, що вперше описав явище порушення сприйняття кольорів. Насправді, порушень сприйняття кольору достатньо багато.  Всі вони мають свою назву і по-різному виявляються. Людина не завжди навіть здогадується, що у нього є один з різновидів Дальтонізму. Проте виявлення цього порушення украй важливе для людини, особливо при працевлаштуванні в певних сферах діяльності.  Всі порушення сприйняття будь-якої частини колірного спектру виявляють в центрі «ПроЗір»
Пряма офтальмоскопія
Метод прямої офтальмоскопії дозволяє досліджувати структури ока під багатократним збільшенням. Метод простий за своїм виконанням, оскільки використовується ручний офтальмоскоп. Але, при цьому, лише дослідний офтальмолог може бачити характерні зміни для того або іншого патологічного процесу в оптичних середовищах ока або на очному дні. Детальніше дивіться  в розділі про діагностику очного дна.
Пахіметрія ока
Під пахіметрією ока розуміється вимір товщини рогівки ока. В даний час є декілька типів приладів, які можуть робити такий вимір. Цей метод дуже важливий для оцінки стану рогівки не лише з позиції визначення її патологічного стану, але і одночасно може відповідати на питання про можливість і доцільність проведення різних процедур на рогівці, у тому числі і хірургічних.
УЗД очей або В-сканування
Метод дозволяє виявити великий спектр аномалій ока, як в статичному стані, так і у момент руху очними яблуками. Це дозволяє виявляти не лише патології переднього і заднього відрізка ока, але і визначити функціональні порушення м'язів і судин ока, інтраокулярні і інтраорбітальні патологічні зміни. Метод включений в перелік обов'язкових досліджень.
Біомікроскопія
Біомікроськопія  ока – це детальний огляд біологічних структур і середовищ ока, таких як рогівка, кон'юнктива, райдужка ока і кришталик, передня камера ока, склоподібне тіло. Огляд проводиться за допомогою спеціального мікроскопа з вбудованою щілинною лампою. Завдяки вузькій смужці світла і великому збільшенню мікроскопа лікар може досконально розглянути практично всі структури ока. За допомогою цього методу можна виявити мікроскопічні чужорідні тіла ока, найраніші зміни кришталика ока, його прозорості та інші патологічні зміни очей, які неможливо визначити іншим способом.

Додаткові дослідження проводяться за наявності потреб у спеціальних данних при необхідності:

 

OCT (ОКТ) – Оптична когерентна томографія
Дослідження ОКТ з фундус-камерою дозволяє проводити томографію ока, біомікрофотографування з чіткою візуалізацією всіх елементів очного дна, включаючи диск зорового нерва і сітківку ока. Таке дослідження дозволяє виявити порушення на сітківці ока ще на самих ранніх стадіях, коли інші апаратні методи зробити це не в змозі. Це украй важливо для виявлення початкових стадій відшарування сітківки, різних її патологій, таких ангиопатія сітківки, дистрофія сітківки і інші. Чітка рання діагностика сітківки ока дозволяє вчасно здійснити лікування сітківки ока, не чекаючи значних, часто незворотніх змін. Це також створює передумови для успішнішої процедури лазерної коагуляції, що підвищує шанс на повне одужання у пацієнтів з відшаровуванням сітківки ока.

У офтальмологічному центрі “ProЗір” сучасне діагностичне обладнання, яке дозволяє проводити виключно точні виміри для встановлення вірного діагнозу. Клініка очних хвороб може бути найрізноманітнішою, тому в нашому центрі зібраний арсенал устаткування для виключно точного визначення будь-якого порушення зору.

Дослідження дна ока 

  • Очне дно – поняття в офтальмології, яким описують внутрішню поверхню очного яблука: сітківку, судинну оболонку і початкову частину зорового нерва, так званий, диск зорового нерва. Цікаво знати, що очне дно, мабуть, єдине місце в організмі людини, де судини і нервові волокна можна спостерігати безпосередньо.
  • Діагностика очного дна – важлива частина загального обстеження стану очей, яка дозволяє лікарю-офтальмологу виявити не лише очні патології, але і оцінити загальний стан всього організму. Перевірка очного дна – єдиний спосіб виявлення захворювань очей на ранніх стадіях, коли вони ще підлягають амбулаторному лікуванню. Використання сучасного обладнання, такого як апарат оптичної когерентної томографії з фундус камерою, дозволяє виявити проблему з сітківкою ока на самих ранніх стадіях. Тоді, коли пацієнт навіть не здогадується про її існування проблем із зором. Саме такий апарат є в офтальмологічному центрі “ProЗір”. Він допомагає нашим пацієнтам завчасно виявити і запобігти розвиненню у себе підступних захворювань сітківки ока.
проверить зрение лечение запорожье

Обстеження очного дна апаратним методом безболісно, воно дозволяє виявити також далекозорість, короткозорість і наявність таких патологічних захворювань очей, як деструкція склоподібного тіла, помутніння склоподібного тіла, діабетична ретинопатія, діабетичний макулярний набряк (ДМН) та інші. Оскільки багато очних хвороб не мають симптомів або застережливих ознак, ви можете мати проблему і не знати про це. Навіть якщо ви вважаєте, що у вас здорові очі, єдиний спосіб взнати напевно - пройті діагностику очного дна.

 

Три кроки для успішної оцінки зору:

Запишіться
на обстеження
Прийдіть вчасно
на прийом
Отримайте повне
заключення
диагностика зрения взрослых запорожье прозир
Як відбувається діагностика очного дна?

Найпростішим методом діагностики очного дна є огляд за допомогою офтальмоскопа. За допомогою даного приладу лікар-офтальмолог спрямовує промінь світла в око пацієнту, завдяки чому можна розглянути якнайтонші структури очного дна і виявити навіть початкові стадії патологічних станів ока.

Другий метод – апаратне дослідження очного дна – надійніше і ретельніше дослідження, яке виключає людський чинник і надає інформацію лікарю у вигляді цифрової біомікрофотографії. Завдяки такому дослідженню, дані можуть бути у будь-який час ретельно вивчені, можуть передаватися, зіставлятися, архівуватися для подальшого порівняння. Отримують такі дані за допомогою апарату оптичної когерентної томографії (ОКТ). В нашому центрі використовується новітній апарат OCT з фундус-камерою, яка надає ще більше переваг у вимірюванні й обстеженні ока пацієна.

Кому призначається діагностика заднього відрізання ока?
В якості профілактичного методу діагностику очного дна бажано здійснювати всім людям, що піклуються про своє здоров'я в цілому. Особливо важливими офтальмоскопія або ОКТ очного яблука виявляється для людей з важкими хронічними захворюваннями, що впливають на здоров'я ока. Оскільки офтальмоскопія, у тому числі апаратна - повністю езпечний і безболісний метод діагностики – він наполегливо є рекомендованим вагітним жінкам, задля зберебження хорошого зору під час виношування плоду і в період відразу після пологів. 
Як часто потрібно здійснювати обстеження очного дна?
Частота залежить від ризиків виникнення захворювання очей, або можливого погіршення їх стану. Наприклад, при ретинопатії або при запальних процесах, можна виявити зміни в сітківці, які протікають майже без будь яких сімптомів.  Пройдіть повну діагностику очного дна і поговорите зі своєюїм лікарем стосовно того, яке лікування личить саме вам і з якою регулярністю потрібно проводити дослідження саме вашим очам.
Обов'язково здійсюйте діагностику очного дна принаймні раз на рік, якщо:
  • Ваш вік більший, ніж 60 років
  • У ваших родичів була глаукома
  • Якщо у вас діабет або підвищений внутрішньоочний тиск
  • Якщо у вас підвищений артеріальний тиск
У офатльмологічному центрі «ПроЗір» використовується найсучасне обладнання для дослідження очного дна

Процедура огляду стану очей заощадить ваш час і гроші, адже профілактика очних хвороб завжди дешевша за лікування. Діагностика зору робиться без болісною і дає максимально точні результати. Підтримувати стан очей здоровими завжди легше, ніж боротися зі станом, коли вже з'явилися проблеми з очима.  

Пройдіть діагностику очей - ви зможете вже сьогодні поклопотатися про своє справжнє здоров'я і щасливе майбутнє.

Телефонуйте: +38 (068) 4-422-411, +38 (099) 0-422-411
Не варто відкладати на завтра те, що зможе зберегти Ваші очі саме сьогодні!