лечение зрения детская офтальмология запорожье

Дитячий окуліст: чому потрібно прийти з дитиною до центру “ProЗір”?

В центрі «Прозір» успішно лікують дітей з такою патологією очей як: короткозорість (міопія), далекозорість (гиперметропія), косоокість, амбліопія і астигматизм.

Застава успішного лікування дитячих очних хвороб - це своєчасна і точна діагностика

Запишіться на прийом

Залиште Ваш номер, і ми Вам заталефонуємо

лечение зрения клиника запорожье

Звертаємося до батьків: важливе для розуміння!

  • Використання сучасних гаджетів;
  • Неконтрольований перегляд мультфільмів; 
  • Комп'ютерні ігри; 
  • Психічна напруга і стреси –

Усе це в надлишку здатне привести до розвитку різного типу порушеннь зору у дітей!

 

 

Постійна напруга викликає швидку втому очей, що на тлі схильності, може привести до розвитку очних хвороб.

При цьому, діти не завжди можуть відстежити, що з ними щось не так, що їх турбує якась проблема, саме тому завдання батьків: 

перше – ретельно доглядати за вашою дитиною, за станом його очей;

друге – принаймні раз на рік приводити дитину до Центру офтальмології задля того, щоб оглянути очі у дитячого окуліста. Профілактика завжди дешевше за будь-яку лікування!

Спостерігайте за своєю дитиною, щоб своєчасно виявити будь-які відхилення від здорового стану очей:

  • Якщо дитина почала надмірне нахилятися для розглядання чого-небудь, стала сильно нахилять голову при підготовці домашнього завдання;
  • Якщо дитина почала затуляти око рукою чи напружує очі для фокусування на різноманітних речах може щурити очі,  але прищур не пов'язаний з яскравим світлом;
  • Якщо з’явилися скарги на двоїння в очах, головний біль та втому – знайте, підґрунтя до візиту до дитячого очного лікаря вже більше, ніж достатньо.
  • Можливо, ви  помітили, що дитина часто підходить ближче до телевізора, щоб роздивитися більш ретельно зображення на ньому.
  • Повинно, щоб у вас виникли питання, чому очі дитини часто мигають; чтому вона періодично починає терти очі; чому червоні очі у вашої дитини?
проверить зрение лечение запорожье

Комплексна діагностика допоможе вчасно виявити і запобігти складні патологічні зміни очей у дітей. Якщо усунути проблему із зором в дитинстві, можна зберегти здоров'я очей дитині на все життя.

Коли дитина стане дорослою людиною, вона буде вам за це вдячна.  Тому, що хороший зір для людини – це щастя!

 

Діагностика дитячого зору:
Три кроки до одужання

Запишіться
на обстеження
Прийдіть вчасно
на прийом
Отримайте повний 
висновок

Що робити, якщо ви відмітили зміни у зорі дитини?

Якщо ви помітили будь-які відхилення в стані очей дитяти – клініка очної патології може бути різною – варто серйозно задуматися над цим і звернутися до професіоналів, записатися на прийом до дитячого офтальмолога. На нашому сайті є запис онлайн.

В центрі «ProЗір» працюють висококваліфіковані фахівці, які у будь-який момент готові допомогти вам поклопотатися про здоров'я очей вашої дитини. Головне – своєчасно встановити точний діагноз і призначити правильне лікування!

Після детальної бесіди, ретельного обстеження і постановки точного діагнозу для вашої дитини обов'язково запропонують прийнятні для вас і вашої дитини варіанти лікування. 

проверить зрение лечение запорожье

У офтальмологічному центрі «ProЗір» дитячі очні хвороби лікують без болю і без операцій
Застосовуються новітні і перевірені методи лікування, у тому числі ортокератологічні - корекція зору нічними лінзами. Наші дитячі лікарі-офтальмологи, в першу чергу, стають друзями для дітей, що знімає непотрібну напруженість і страх у дітей перед лікарями.

Наші дитячі окулісти прекрасно встановлюють контакт навіть з найменшими пацієнтами, а використання сучасного професійного обладнання дозволяє зробити процес діагностики швидким і точним. Важливо розуміти, що виявлення проблем з очима у дітей на ранніх термінах дає дуже високі шанси на повне одужання вашої дитини.

Телефонуйте: +38 (068) 4-422-411, +38 (099) 0-422-411
Не варто відкладати на завтра те, що збереже очі дитині вже сьогодні!