лечение зрения детская офтальмология запорожье

Дитячі очні хвороби: що потрібно про них знати? Доповідає центр “ProЗір”

На сайті «Прозір» ми доповімо вам, як попередити таку патологію очей у дітей як: короткозорість (міопія), далекозорість (гиперметропія), косоокість, амбліопія і астигматизм.

Застава успішного лікування дитячих очних хвороб - це своєчасна і точна діагностика

Дізнайтися про це

Якщо у вашій родині проблеми з очами не тільки у дітей, а й у дорослих, ми зможемо проконсультувати вас з цього питання, щоб у подальшому знизити ризики хвороб очей і у ваших дітей.

лечение зрения клиника запорожье

Звертаємося до батьків: важливе для розуміння!

  • Використання сучасних гаджетів;
  • Неконтрольований перегляд мультфільмів; 
  • Комп'ютерні ігри; 
  • Психічна напруга і стреси –

Усе це в надлишку здатне привести до розвитку різного типу порушеннь зору у дітей!

Постійна напруга викликає швидку втому очей, що на тлі схильності, може привести до розвитку очних хвороб.

При цьому, діти не завжди можуть відстежити, що з ними щось не так, що їх турбує якась проблема, саме тому завдання батьків: 

перше – ретельно доглядати за вашою дитиною, за станом його очей;

друге – принаймні раз на рік приводити дитину до Центру офтальмології задля того, щоб оглянути очі у дитячого окуліста. Профілактика завжди дешевше за будь-яку лікування!

Спостерігайте за своєю дитиною, щоб своєчасно виявити будь-які відхилення від здорового стану очей:

  • Якщо дитина почала надмірне нахилятися для розглядання чого-небудь, стала сильно нахилять голову при підготовці домашнього завдання;
  • Якщо дитина почала затуляти око рукою чи напружує очі для фокусування на різноманітних речах може щурити очі,  але прищур не пов'язаний з яскравим світлом;
  • Якщо з’явилися скарги на двоїння в очах, головний біль та втому – знайте, підґрунтя до візиту до дитячого очного лікаря вже більше, ніж достатньо.
  • Можливо, ви  помітили, що дитина часто підходить ближче до телевізора, щоб роздивитися більш ретельно зображення на ньому.
  • Повинно, щоб у вас виникли питання, чому очі дитини часто мигають; чтому вона періодично починає терти очі; чому червоні очі у вашої дитини?
проверить зрение лечение запорожье

Комплексна діагностика допоможе вчасно виявити і запобігти складні патологічні зміни очей у дітей. Якщо усунути проблему із зором в дитинстві, можна зберегти здоров'я очей дитині на все життя.

Коли дитина стане дорослою людиною, вона буде вам за це вдячна.  Тому, що хороший зір для людини – це щастя!

 

Діагностика дитячого зору:
Три кроки до одужання

Запишіться
на обстеження
Прийдіть вчасно
на прийом
Отримайте повний 
висновок

Що робити, якщо ви відмітили зміни у зорі дитини?

Якщо ви помітили будь-які відхилення в стані очей дитяти – клініка очної патології може бути різною – варто серйозно задуматися над цим і звернутися до професіоналів, записатися на прийом до дитячого офтальмолога. На нашому сайті є запис онлайн.

В центрі «ProЗір» працюють висококваліфіковані фахівці, які у будь-який момент готові допомогти вам поклопотатися про здоров'я очей вашої дитини. Головне – своєчасно встановити точний діагноз і призначити правильне лікування!

Після детальної бесіди, ретельного обстеження і постановки точного діагнозу для вашої дитини обов'язково запропонують прийнятні для вас і вашої дитини варіанти лікування. 

проверить зрение лечение запорожье

У офтальмологічному центрі «ProЗір» лікують хвороби очей у дорослих. Але у нас ви також можете дізнатися, як зберігти добрий зір у дітей та запобігти прогрессування хвороби
Застосовуються новітні і перевірені методи лікування дорослих, у тому числі видалення катаракти та лікування хвороб сітківки. Але на нашому сайті ви також можете дізнатися, як за допомогою нічних лінз можна корегувати зір у дітей.

Наші поради відносно дитячих хвороб очей допоможуть попередити проблеми із зором навіть у найменших пацієнтів, а використання сучасного професійного обладнання у спеціалізованих дитячих офтальмологічних центрах дозволить припинти процес прогресування погіршення зору у дітей.

Важливо розуміти, що виявлення проблем з очима у дітей на ранніх термінах дає дуже високі шанси на повне одужання вашої дитини.

Телефонуйте: +38 (068) 4-422-411, +38 (099) 0-422-411
Уважно сілдкуйте за проявими у вашої дитини. Це зможе попередити захворювання очей на ранніх стадіях!