Нічні контактні лінзи Запоріжжя

Нічні лінзи

 – це лінзи, які використовуються лише вночі. Тепер не потрібно носити окуляри у школі! Протягом всього дня зір дитини буде добрим, і лише ближче до вечора ефект від нічних лінз може знизитися. Знов надівати лінзи потрібно лише перед сном, для того, щоб вже вранці мати зір 100%! 

Для дорослих людей нічні лінзи є кращою альтернативою хірургічної корекції зору.

Інформація для ознайомлення

Наш центр не робить корекцій нічними лінзами, інформація надається для ознайомлення

дитячий очний лікар-офтальмолог

Нічна корекція зору може зупинити прогресію короткозорісті у дітей.

 

  • Такі спеціальні контактні лінзи показані при короткозорості, астигматизмі і далекозорості. І не лише дітям, але і дорослим теж.
  • Ці лінзи за той час, поки дитина спить, змінюють форму рогівки ока, роблячи її ідеальною для забезпечення 100% -го зору. Вранці лінзи знімають. Декількох нічних годин вистачає, щоб рогівка набула потрібної форми і протягом всього дня дозволяла дитиіні добре бачити до самого вечора без окулярів і контактних лінз. Це справжня свобода! Жодних окулярів! Комфорт вночі і повна свобода вдень.  

 

 

Регулярне надягання спеціальних лінз на ніч дозволяє дітям з короткозорістю, далекозорістю і астигматизмом мати відмінний зір впродовж всього дня!

Так звана, ортокератологічна лінза може привести до норми зір дитини, оскільки кожного разу робить форму рогівки правильною, як би «закріплюючи в пам'яті» ока оптимальне її положення. Відбувається керована корекція зору, дозована зміна форми рогівки. В результаті, гострота зору – одиниця! Це - перша перевага.

Правильна форма рогівки дозволяє сфокусувати промені світла безпосередньо на сітківку, що до мінімуму знижує ризик спазму акомодації, який часто спостерігається у дітей і дорослих з міопією. Це - друга перевага методу використання нічних лінз.

Нічні лінзи – це сама проста і ефективна корекція зору для дітей і підлітків. Систематичне вживання нічних лінз нормалізує роботу ока дитяти, дозволяє отримати поліпшення зору, досягти стабільного ефекту. Це дозволяє дитяті жити повноцінним життям без будь яких обмежень.

нічні лінзи для корекції зору Запоріжжя

Переваги нічних лінз

  • Прогресію короткозорості або далекозорості можна зупинити, не удаючись до будь-яких складних процедур, оскільки око дитини, як і весь організм,  знаходиться в процесі росту і адаптації до змін. При вживанні звичайних контактних лінз часто сльозяться очі, оскільки може бути подразнення очей при миганні. Цього не відбувається вночі, оскільки дитина спить, рогівка ока спокійна, і при цьому відбувається корекція зору.
  • Лінзи виготовлені з пафлюфкону, спеціального матеріалу, який дуже добре пропускає кисень, краще, ніж звичайні контактні лінзи. В рогівці ока не відбувається кисневого голодування і вона залишається здоровою.  Якщо дитина встає вночі, завдяки лінзам вона чудово бачить і не має проблем, пов'язаних з поганим зором.
  • Знімаються психологічні бар'єри, пов'язані з носінням окулярів. Часто діти, що носять окуляри, стають об'єктом кепкувань і навіть булінгу з боку однолітків. Завдяки нічним лінзам більше не потрібно надівати і знімати окуляри, соромитися із цього приводу. Крім того, окуляри можуть ламатися, оправи і скло дитячих окулярів потрібно часто міняти. Нічні лінзи усувають всі ці проблеми.
  • Нічні лінзи допомогли більше 1,5 мільйонам пацієнтів в більш, ніж в 50 країнах світу. На сьогоднішній день лінзи нічного носіння – це найкраще рішення для корекції зору у дітей і підлітків.
детские ночные линзы запорожье

Підібрати нічні лінзи потрібної сили, розміру і форми – досить скрупульозне заняття. Самостійно це зробити неможливо. Потрібно бути дослідним фахівцем, щоб в самі стислі терміни досягти потрібного результату.  В спеціальних ортокератологічних центрах вам допоможуть це зробити професійно, і в максимально короткі терміни забезпечити стійкий ефект контактної корекції зору нічними лінзами. Можливо, це саме краще рішення для вашої дитини. У будь-якому випадку, потрібно спробувати цей метод лікування задля наближення до ідеального результату гостроти зору.

Для дорослих людей нічні лінзи є кращою альтернативою хірургічної корекції зору

Нічні лінзи підбираються індивідуально, з врахуванням особливостей очей вашої дитини. 

Про те, якого результату на який день лікування можна добитися, усі необхідні рекомендації, нюанси і корисні поради, які пов'язані із застосуванням лінз, фахівці ортокератологи дадуть вам безпосередньо під час первинного обстеження, після підбору і примірки нічних лінз. 


Заплануйте заздалегідь візит до дитячого офтальмолога, вибравши ортокератологічний центр та слушний для вас час. Прийом у таких центрах ведеться, зазвичай, по попередньому запису. 

детский офтальмолог запорожье глазной врач
У офтальмологічному центрі «ProЗір» очні хвороби лікують без болю та оскладнень
У нашому центрі застосовуються новітні і найдієвіші методи лікування, у тому числі видалення катаракти та лікування хвороб сітківки. Лікування нічними лінзами в нашому центрі не проводиться, надається лише інформація для ознайомлення з цим видом корекції зору. Наші лікарі-офтальмологи нададуть вам кваліфіковану допомогу і професійний підхід для досягнення максимального результату гостроти зору. Звертайтеся!