Дослідна
команда

У нас професіонали-офтальмологи високого класу, кваліфікований медперсонал. Ми працюємо з широким спектром очних хвороб.

Зручне розташування

Комфортне місцерозташування офтальмологічного центру ірежим прийому лікарів дозволить вам істотно заощадити час 

Офтальмологія для літніх людей

Ми особливо піклуємося про літніх людей, розуміючи їх стан та потреби. Ми знаємо все про хвороби очей в літньому віці, саме тому досягаємо відмінних результатів у лікуванні

Дитяча офтальмологія

Багато дитячих очних проблем можуть бути повністю вирішені, якщо вчасно проводити лікування. У нас великий досвід роботи з дітьми і відмінні дитячі офтальмологи

ProЗір

Про Центр

"ProЗір" пишається тим, що може якісно допомагати людям різного віку, які потребують лікування зору. Нашим офтальмологічним центром керує дослідний лікар-офтальмолог, який добре знається на сучасних способах лікування катаракти і інших очних хвороб.

Ми прагнемо допомагати людям різного віку, давати надію на відновлення хорошого зору. Використання сучасного професійного офтальмологічного обладнення і новітніх методик лікування дозволяє нам бути упевненими у відмінному результаті.

"ProЗір" завжди в курсі останніх досягнень офтальмології і, перш за все, пам'ятає, що до всіх пацієнтів потрібно відноситися з любов'ю.

Наша історія

Декілька слів про нас

Центром "ProЗір" керуе дослідний врач-офтальмохірург з більш ніж 29 літнім стажем Дмитро Вікторович Гончарів. На його рахунку понад 16 тисяч різних офтальмологічних операцій.

Всім нашим пацієнтам ми забезпечуємо регулярну профілактичну офтальмологічну допомогу, раннє виявлення і лікування захворювання, а також проведення медичного і хірургічного лікування і терапію.

 

Доктори

Гончаров Дмитрий Викторович
  •  
  •  
  •  
Гончаров Дмитро ВікторовичГоловний лікар, провідний хірург центру

Лікар-офтальмолог вищої категорії, досвід роботи 29 років. Працював лікарем ВМХО ДОКТМО ім. Калініна м.Донецька; очолював Центр Мікрохірургії Ока в м. Макіївка; очолював офтальмологічне відділення «ВІЗІУМ» м. Краматорськ. 16 тис. успішних операцій з приводу катаракти та іншої патології.

Спеціалізація - катарактальної хірургія будь-якої складності, в тому числі з мультифокальними і торическими штучними кришталиками.


  •  
  •  
  •  
Доктор -офтальмолог
  •  
  •  
  •  

Булига Олександр Сергійович
Доктор - офтальмолог.

Загальний прийом, лазерна хірургія сітківки, кератологія, оптометрія.