лечение катаракты

Лікування катаракти

У людей понад 60 років дуже часто розвивається помутніння кришталика ока. Це – катаракта. Раніше методи лікування катаракти були недосконалими, що вело до сліпоти. Але сьогодгні високий професіоналізм лікарів і сучасне обладнання центру “ProЗір” дозволяють видалити катаракту і повернути зір за лічені хвилини без болю і ускладнень.

Запишіться на прийом

Залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо

Якими можуть бути ознаки катаракти?

 

  • Порушення зору – воно стало туманным, каламутним, а видимі об'єкти – розмитими
  • Кольори стали тьмяними, знизилася контрасність і гострота зору
  • У сутінках ви стали бачити значно гірше ніж раніше
  • Джерела світла здаються дуже яскравими, а довкола них з'явилися ореоли, свічення і навіть двоїння
  • Окуляри не дозволяють добре бачити, їх треба часто міняти
  • Зіниця може стати білястого кольору (пізні стадії катаракти)
лечение катаракты клиника запорожье
лечение катаракты клиника запорожье

Якщо ви виявили у себе один або декілька описаних ознак, це зовсім не означає, що у вас розвинулася саме катаракта, але це вірна ознака того, що порушення зору є. Клініка очних хвороб при цьому може бути всілякою. Наприклад, око, що погано бачить, може «вимикатися» мозком з процесу зору. Уявне благополуччя може привести до повної втрати зору ураженого ока. Тому потрібно якомога раніше провести перевірку зору, щоб виключити будь-яке серйозне захворювання очей. Як відомо, запобігти хворобі на ранніх стадіях значно простіше, ніж робити операцію на очах на пізніх стадіях недуги. 

 

Діагностика зору при катаракті:
Три кроки до одужання

Запишіться
на обстеження
Прийдіть вчасно
на прийом
Отримаєте повний
висновок

Катаракта - операція. Народні методи лікування катаракти  неефективні!

Якщо у вас виявили катаракту – не зневіряйтеся. Сучасне лікування катаракти – це по істині мікрохірургія ока. Основний розтин на рогівці, через який відбувається видалення катаракти, всього 1,8 - 2,2 мм. Він настільки малий, що не немає потреби у накладенні швів.

Видалення кришталика з катарактою відбувається методом факоемульсифікациї, при якім відбувається дроблення каламутного кришталика ультразвуком (хоча багато хто помилково вважає, що лазером) з одночасним всмоктуванням його фрагментів через спеціальну голку.

катаракта лечение запорожье
В центрі “ProЗір” лікування катаракти відбувається безболісно і абсолютно безпечно
Безпека здійснюється за рахунок того, що під час операції підтримується постійний внутрішньоочний тиск рідини. Це досягається завдяки складним налаштуванням обладнання з врахуванням індивідуальних особливостей стану ока кожного пацієнта. Лише завдяки високому професіоналізму офтальмохірурга і надійному обладнанню операція відбувається швидко і безболісно.
лечение катаракты клиника запорожье

Через той же невеликий розтин хірург імплантує інтраокулярную лінзу (ІОЛ), яка згорнута певним чином в трубочку. Вже в оці лінза розпрямляється, займаючи потрібне положення. Так відбувається заміна кришталика ока.

Звичайно, настільки простий опис процесу не означає, що операція легко здійснима. Лише багатолітня професійна підготовка, великий досвід хірурга і новітнє обладнання центру "ПроЗір" дозволяють добитися відмінних результатів і відновити ваш зір як в юному віці.

Лікування очей сучасними методами в центрі “ProЗір” - це амбулаторне лікування, хірургія одного дня. Іншими словами, Вам не потрібно лягати в лікарню, довго до цього готуватися і дотримувати будь-які спеціальні режими. Відразу після закінчення операції і післяопераційного огляду очей ви зможете повернутися до звичного способу життя. Детальну консультацію про лікування в нашому центрі ви можете отримати по телефону. Заплануйте відвідування нашого центру, запишіться на прийом заздалегідь.

Телефонуйте: +38 (068) 4-422-411, +38 (099) 0-422-411
P.S. Якщо ви знаєте про вашу проблему і не наважуєтеся зробити потрібні три кроки до одужання, пам'ятаєте, що відкладати лікування небезпечно! Доведено, що спроби лікування катаракти без операції, в т.ч. краплями, не лише не ефективні, але і шкідливі. Це може привести до обтяжуючих наслідків, аж до втрати зору.