Обладнання центру “ProЗір” для діагностики і лікування зору

Периметр Octopus 900, Haag-Streit, Щвейцарія

Це обладнання призначене для визначення полів периферичного зору. Це украй важливий показник для діагностики ряду захворювань очей, в першу чергу, стану сітківки ока і очного нерва. Звуження полив зіру може говорити про серйозні порушення зору, часто з невтішними прогнозами. Періодичний моніторинг цього показника може давати картину розвитку або стабілізації патологічних станів ока. Для цих цілей потрібна швейцарська точність. До того ж, цей прилад один з найшвидших, він оснащений обширною бібліотекою спеціальних тестів, що дозволяє досліджувати кожен квадратний міліметр сітчастої оболонки ока щодо її функціональної придатності .

Автоматичний проектор знаків UNICOS ASP-700

Один з самих кращих професійних проекторів знаків, який здатний дуже чітко передавати градієнт тонів і контрастності для діагностики найраніших порушень гостроти зору і контрастності у людини. UNICOS – лідер в своєму сегменті професійного устаткування завдяки високим технологіям, визнаним у всьому світі.

Біометр Lenstar LS 900 с T-cone Toric

Багатофункціональний прилад забезпечує високоточні лазерно-оптичні виміри для кожної ділянки ока - від рогівки до сітківки - і є першим оптичним біометром на ринку, який може вимірювати товщину кришталика. 
Завдяки інтегрованим найсучаснішим запатентованим формулам IV покоління для розрахунку і підбору інтраокулярних лінз (ІОЛ) виключається щонайменша погрішність при підготовці до заміни кришталика при катаракті. Розрахунок ІОЛ виробляється з врахуванням індивідуальної кривизни рогівки. Це дозволяє врахувати навіть мінімальні значення астигматизму і коригувати його підбором торичної ІОЛ у разі потреби. По своїй точності прилад можна назвати унікальним і неперевершеним.  

Авторефкератометр Shin-Nippon Accuref – K 900

Японський прилад для швидкого і точного визначення показників рефракції ока безконтактним методом. Призначений для діагностики очей дорослих і дітей. Прилад дозволяє в автоматичному режимі визначити наявність дефокуса і зафіксувати значення таких порушень зору як міопія, гиперметропія і астигматизм.  Сучасний оптичний блок дозволяє вимірювати мінімальний діаметр і зіниці до 2,0 мм і проводити високоточні виміри в найкоротший час, незалежно від розміру зіниці, що дуже важливе для літніх пацієнтів, в яких часто спостерігається ригідність (неподатливість) зіниці. Це також поважно для дітей, яким важко усидіти, на одному місці, зосередившись. Один вимір протягом частки секунди дозволяє визначити цілий ряд параметрів ока, що називається комп'ютерною діагностикою очей або зору.

Тонометр Shin-Nippon NCT-200

Безконтактний тонометр робить точний вимір внутрішньоочного тиску за дуже короткий проміжок часу. Вимір робиться протягом декількох секунд, з врахуванням підготовки до дослідження. Контроль внутрішньоочного тиску – дуже важливий показник стану органу зору. Відхилення від норми може свідчити про наявність ряду патологій, а простота і легкість зняття свідчень дає можливість стежити за динамікою стану ока. Японська якість приладу гарантує високу надійність і точність виміру внутрішньоочного тиску.

PIROP – Ophthalmic Scanner (A+B+CCT)

Ультразвуковий офтальмологічний сканер багатофункціонального призначення. Незамінний прилад для діагностики складних випадків цілого ряду патологій ока, що поєднує в собі можливість виміру товщини рогівки (пахиметрія), осьової довжини ока і виміру параметрів всіх структур ока з їх детальною візуалізацією, таких як кришталик, сітчаста оболонка і зоровий нерв. Цифровий сканер дозволяє отримувати необхідні дані із структур як переднього, так і заднього відрізання ока. Завдяки інтегрованим формулам прилад дає можливість розрахувати параметри інтраокулярних лінз (ІОЛ) навіть при запущених і ускладнених формах катаракти.

OCT Optopl REVO FC – Оптична когерентна томографія с фундус камерою

Один з найсучасніших апаратів оптичної когерентної томографії з фундус камерою дозволяє робити візуалізувацію та біомікрофотографування найвідповідальніших зон сітківки ока, включаючи стан диска зорового нерва.  Поєднання технології «Все в одному ОКТ» з повнокольоровою 12.3 Mpix камерою для очного дна в одній компактній системі забезпечує високу якість зображень ОКТ і детальне кольорове зображення для багатоцільової діагностики. Здобуття кольорових зображень очного дна сітківки і ОКТ-ськанування сітківки за один раз на одному пристрої економить час дослідження очного дна і зменшує навантаження на пацієнта. Устаткування необхідне для встановлення таких діагнозів як глаукома, діабетична ретинопатія, всіх можливих захворювань сітківки ока.

 

Факоемульсифікатор Infniti, Alcon, США

Апарат для хірургічного видалення катаракти ультразвуковим методом. Один з найнадійніших і найпоширеніший в світі емульсифікаторів. Характерною особливістю даного приладу є постійність тиску в передній камері ока під час хірургічної маніпуляції. Це означає, що для пацієнта, в першу чергу, буде створені умови безпеки і безболісності процедури. Постійність тиску в оці виключає розвиток будь-яких ускладнень під час процедури або після неї, пов'язаних з роботою апарату. Тонкі налаштування приладу для кожного виду катаракти забезпечують швидкий і безпечний хід операції і, головне - ідеальні результати хірургії катаракти.  
Офтальмологічний центр “ProЗір” оснащений найсучаснішим і професійнішим обладнанням, яке дозовляє, за відсутності болю і будь-яких ускладнень, досягати максимально високих результатів лікування очей.

Мікроскоп HS Hi-R NEO 900A, Haag-Streit, Щвейцарія

Якість мікрохірургії ока безпосередньо залежить професіоналізму хірурга і від висококласного обладнання. Мікроскоп – це очі хірурга, і від його якості в чималій мірі залежить успіх проведеної операції. В центрі “ProЗір” використовується професійний мікроскоп Hi-end класу, самого високого рівня якості з можливих. Таке високоточне обладнання дозволяє виробляти найскладніші операції на очах з ювелірною точністю і досягати високої якості результатів хірургії, а це означає – отримувати відмінну якість зору пацієнтам нашого центру.  

В офтальмологічному центрі «ProЗір» вам допоможуть вирішити ваші проблемы с очами
В нашому центрі застосовуються новітні методи лікування. Наші лікаі-офтальмологи нададуть вам професійну і кваліфіковану допомогу для досягнення найкращих результатів зору.
Телефонуйте: +38 (068) 4-422-411, +38 (099) 0-422-411
Не варто відкладати на завтра те, що збереже ваші очі і очі вашої дитини вже сьогодні!